Przejdź do głównej zawartości

Miesiąc w zdjęciach #3


Nie wiem kiedy minął kolejny miesiąc. Z ilością zdjęć tradycyjnie szału nie ma, nie potrafię wyrobić w sobie nawyku ich robienia. O wiele bardziej wolę skupić się na danym momencie niż na tym, że muszę zrobić zdjęcie.

  
Kiedyś na dobranockę oglądałam Smerfy, dzisiaj zdecydowanie wolę Muldera i Scully ;)

Ambitny spacer z moimi dziewczynami - całą drogę pod górkę. Za to jak się schodziło.....

Budyń waniliowy z sokiem malinowym, kocham i wielbię. Sok własnej roboty, inne nie wchodzą w grę!

Hello Kitty - Kiss My Ass :D

 Podczas minimalistycznych porządków u mojej mamy trafiły się i takie skarby ;) ''Wojownicze żółwie ninja'' albo ''Dziadek do orzechów'' były zajeżdżone niemal na śmierć.


Moja pierwsza komórka ;D Jaka ja byłam z siebie wtedy dumna! 

Najmniejszy słoń świata - jedyny element z mojej wielkiej kolekcji, który ocalał z porządków.


Kawa z M., na którą umawiałyśmy się od pół roku. Poprosiłam o największą ...

  

No i moje pierwsze selfie. Poznajcie Susła. Obowiązkowo w toalecie, następna w kolejce jest winda ;D  Podsuńcie jeszcze jakieś typowe miejsca bo nieobeznana z tematem jestem.


Pracownia lodów rządzi. Kocham ich kreatywność. Tym razem Piękna Helena i Oreo ;D


Jak już zdarzy mi się oglądać TV to zazwyczaj ''Nasz nowy dom''. Trochę na zasadzie terapii pod tytułem ''Inni mają gorzej''.


Z serii: What???

Takie zdjęcia dostaję od mojej mamuśki na dzień dobry.


Twister ser - bekon to moja obsesja ostatnich tygodni. Mogę nic nie jeść cały dzień, ale twisterek być musi.


Chomicki zaprowadził mnie do okna i rzekł: ''Popatrz, kochanie. Mamy dom nad rozlewiskiem''.


Darłowo - nasz sposób na relaks. O dziwo, nawet w sezonie.


Końcówka miesiąca deszczowa i ponura. Bez kaloszy ani rusz. Najlepszy prezent wszech czasów

 Na monitorze za to lato w pełni. My Sunny Resort uzależnienie totalne.
.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dlaczego nie chcę mieć dziecka

Od kiedy zaczęłam świadomie myśleć o dzieciach, uważałam, że będę je mieć. Nie jedno bo sama jestem jedynakiem i wolałabym aby moje dziecko miało rodzeństwo. Wbrew pozorom życie jedynaka nie jest takie łatwe, lekkie i przyjemne. Bywa samotne i mając wybór wolałabym tego swojemu dziecku darować.
Dużo dużo później, kiedy poznałam Chomickiego, stwierdziłam że chciałabym te dzieci mieć z nim. Uważam że jest świetnym materiałem na rodzica.
Czas mijał, moje bliższe i dalsze koleżanki mnożyły się intensywnie i dookoła mnie było pełno słodkich bobasów. Przyszła mi do głowy myśl, że teraz jest ten moment. Po czym straciłam pracę i moment szlag trafił. Cały czas chodziła mi po głowie myśl, że czas mija, a moja macica niczyja, a bezrobocie skutecznie odwlekało wszystko w czasie. Byliśmy w stanie utrzymać siebie i tylko siebie. Jeszcze miesiąc bez pracy i nie byłoby ciekawie.
Teraz teoretycznie jetem w idealnej sytuacji do prokreacji ale... Nie jestem okazem zdrowia. Wśród moich chorób jest przesymp…

Bo baby są jakieś inne...

A są. Fakt niezaprzeczalny. Od facetów różni nas tyyyyyle rzeczy, a jedną z nich jest to, że my zupełnie nie potrafimy odpoczywać. Wyobraźcie sobie taką sytuację: bliżej nieokreślony mężczyzna, nazwijmy go Ziutek, idzie na urlop. Taki od dawna wyczekiwany ale niestety tylko tygodniowy. Pierwszy dzień urlopu: Ziutek wstaje rano i łapie za ścierę i pucuje całe mieszkanie na błysk. Potem robi obiad dla współmieszkańców, którzy urlopu nie mają. Po obiedzie prasuje tą stertę, która rosła od kilkunastu dni i groziła już zawaleniem. Dzień drugi urlopu: Ziutek zniesmaczony tym, że brudne okna psują efekt pięknie posprzątanego mieszkania znowu łapie za ścierę. Kiedy okna już błyszczą leci po mopa, żeby zmyć podłogę, która się podczas mycia zabrudziła. Wstawia jakieś pranie i gotuje obiad. Dzień trzeci urlopu: Ziutek zmienia pościel i stwierdza, że w sumie jest dosyć ciepło, można by to wykorzystać bo dawno nie prał kołder i poduszek. Szukając w trzewiach mieszkania zapasowego kompletu (Ziutek jes…

Będę z Wami szczera

Bardzo mocno zastanawiałam się nad publikacją tego postu. W końcu stwierdziłam, że mam to gdzieś - publikuję. Za wszelkie przykre następstwa czytania go nie odpowiadam.


Ostatnio mam wrażenie, że stoję w miejscu.  Ok, dopiero co kupiliśmy z Chomickim mieszkanie, ba! ślub był dla mnie dopiero co. Są to dwie ogromne zmiany, a mimo to czuję, jakby nic się nie działo.  Mam ten problem, że do szczęścia potrzebuję poczucia celu. Ot taka artystyczna dusza trochę. Bez konkretnego talentu.  Czy jednak jakiś/jakieś mam?  Mam ale bardziej wypracowane niż wrodzone co jest dla mnie całkiem w porządku bo do rzemieślników mam ogromny szacunek.  Z tych moich talentów chciałabym zrobić sposób na życie. Poczyniłam nawet pewne kroki ale w którymś momencie straciłam rozpęd. Bo nie widziałam natychmiastowym efektów. A ja muszę widzieć efekty teraz, już i natychmiast. Bo inaczej traci to dla mnie sens.  Problem w tym, że natychmiastowe skutki daje tylko przedawkowanie Xenny. Z wszystkim innym nie jest tak różowo.…